Novinky

Singly 2015

22. dubna 2016 v 7:03 | Darkmoon
V prví řadě bych se chtěl omluvit za více jak roční neaktivitu, ale kolem Burzum se toho za poslední dobu v podstatě nic moc nedělo... ovšem něco málo se přece jen odehrát stihlo a tím nejdůležitějším jsou bezpochyby tři nové singly z Vargovi dílny, které spatřili světlo světa v loňském roce. Po rozkliknutí článku se dozvíte více!

Shrnutí dnů minulých

28. září 2011 v 8:03 | Immortal Franklin
Zdravím,
po delší době se opět hlasím, že jsem na živu. Omlouvám se, ale poslední dobou na blog opravdu nebyl čas. Nebudu slibovat, že se to pokusím napravit, protože se stejně zase něco posere a já zase nebudu mít tolik času, abych se mohl blogu na plno věnovat. Navíc teď je tu zase ta zasraná škola, takže se musim věnovat hlavně tomu.


Jinak v červnovém vydání časopisu Pařát byl zvěřejněn rozhovor s Vargem od aktuálním albu "Fallen". Až bude čas, tak dodám scany.

Varg také napsal článek k červencovému masakru, který se odehrál v Norsku. Článek nese název "War in Europe: part 1 - Cui bono?" a najdete ho přímo na této adrese: http://www.burzum.org/eng/library/war_in_europe01.shtml

Mimo to také Varg Vikernes napsal novou knihu "Sorcery And Religion In Ancient Scandinavia". Zde se dozvíte víc. Text je bohužel v angličtině a já nemám dostatek času na to, abych ho mohl přeložit: http://www.burzum.org/eng/library/sorcery_and_religion_in_ancient_scandinavia.shtml

Ukázky z Fallen

30. ledna 2011 v 19:51 | Immortal Franklin
Na netu se objevili ukázky songů z chytstaného alba Fallen:Na cestě je nové album Burzum!!

17. ledna 2011 v 17:26 | Immortal Franklin
Dnes vám přináším jednu skvělou zprávu a to konkrétně, že na cestě je nové album Burzum!!

Album se bude jmenovat "Fallen" a vyjde 7. března 2011 u Byelobog Prodcutions stejně jako jeho předchudce Belus!

Varg tvrdí, že se bude jedna to něco mezi alby Burzum, Belus a Det Som Engang Var. Na novince také prý více experimentoval než v případě Belus. Prý bychom se mohli těšit i jen na ambientní skladby.

Tracklist:
01. Fra Verdenstreet
02. Jeg Faller
03. Valen
04. Vanvidd
05. Enhver Til Sitt
06. Budstikken
07. Til Hel Og Tilbake Igjen

Cover alba Fallen:

Belus

4. června 2010 v 15:12 | Immortal Franklin

Na oficiálních stránkách kapely přibyli české texty z alba "Belus"

---> link

V novém Sparku (06/10) je rozbor desky "Belus" a to dokonce přes 4 stránky! Také v něm naleznete české překlady všech písní z alba.

Vargovi plány do budoucna

2. května 2010 v 12:10 | Immortal Franklin

Co se hudby týče, tak chce Varg promovat desku Belus a možná natočí i videoklip.
Dále pracuje na překladu jakési knihy do norštiny.
 
 

Reklama