Recenze

Recenze Fallen německy

6. února 2011 v 12:43 | Immortal Franklin
Postupně se objevují první recenze na album Fallen. Házím sem link na jednu německou recenzi:

Několik recenzí desky BELUS

2. května 2010 v 19:28 | Immortal Franklin

"Druhý syn Odinův zove se Baldur a nelze o něm mluvit jinak než v dobrém. Je výjimečný a všichni naň pějí chválu, je překrásný na pohled a tak jasný, že září mocným světlem. Jistá rostlinka je tak bílá, že dostala název podle Baldurova obočí (Baldrs brár). Ze všech bylin je ta nejbělejší a podle ní můžete posoudit Baldurovu poctivost ducha i těla. Je nejmoudřejší z Ásů, nejlaskavější a nikdy nelže, nikdo se tudíž neodváží zpochybňovat jeho slova."


"Jedna z nejočekávanějších desek roku 2010 je venku. Album, na které se těšilo tolik fanoušků tak propíraného jména. Ano, je to tak. BURZUM vydává svou další řadovou desku, tentokrát se jménem "Belus"."


"Myslím, že je nepodstatné predstavovať osobu Varga Vikernesa. Jednu z priam historických postáv nórskeho, čo nórskeho, black metalu, čo black metalu, ale metalu vôbec. Každý z nás, či už jeho tvorbu považoval za skvost, alebo primitívny odpad, musel o ňom čítať, počuť, možno hovoriť, možno písať. Rozsudok za vraždu Euronyma a podpálenie štyroch kostolov, poslal instantne za mreže tohto ideologického popletu s progermánskymi, proárijskými a podľa tematiky posledného albumu už aj s proslovanskými sklonmi. Nie som tu od toho, aby som riešil dôsledky jeho skutkov a vyhlásení, koniec koncov, tie posudzovala už Nórska prokuratúra a posúdila, lepšie povedané odsúdila ich, na 21 rokov. Pre nás je najmä podstatné je, že Vargovi v base ešte celkom neochabla ruka a dokáže po tých rokoch udržať gitaru a doma si nahrať nejaký ten album. Takže, toto úvodné blabla máte úspešne za sebou, poďme sa pozrieť na novinku "Belus"."

 
 

Reklama